Leczenie prostaty

gostekStarzenie to nieodwracalny proces, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mogłoby się wydawać, że płeć brzydsza jest w bardziej komfortowej sytuacji. W końcu faceci nie muszą się przejmować zmarszczkami czy siwizną. W pewnym sensie jest to prawda. Jednak nie jest tak kolorowo jakby się mogło wydawać. Faceci płacą za to wysoką cenę. Są nią często spotykane u mężczyzn powyżej 50 roku życia problemy z prostatą. Przerośnięty stercz uciska na cewkę moczową. Codziennej toalecie zaczyna towarzyszyć ból i uczucie pieczenia podczas oddawania moczu.

Leczenie prostaty

W dzisiejszych czasach leczenie łagodnego przerostu prostaty jest szybkie, lekkie, łatwe i przyjemne. Przynajmniej wtedy, kiedy rozpoczniemy je odpowiednio wcześnie! Dlatego nie warto z tym zwlekać!

Ziołowa kuracja

W początkowym stadium choroby warto postawić na tabletki ziołowe, które hamują rozwój BPH i wspomagają funkcjonowanie gruczołu krokowego. Są to to preparaty zawierające w składzie naturalne wyciągi roślinne. z1

Palma sabałowa – zmniejsza częstotliwość oddawania moczu
Pokrzywa – oczyszcza układ moczowo-płciowy
Jeżówka wąskolistna – zmniejsza przerośnięty gruczoł prostaty
Żurawina – zapobiega infekcjom układu moczowego

Tego typu suplementy są bezpieczne dla organizmu – nie wywołują skutków ubocznych i nie obniżają libido. Najlepszym rozwiązaniem są te zawierające w składzie nie tylko wyciągi roślinne, ale również selen,  cynk i witaminę E. Cynk – pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji rozrodczych. Witamina E – wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Selen bierze udział w procesie spermatogenezy. Wszystkie wymienione wyżej składniki zawiera preparat Reprostal. Jego skuteczność potwierdza 98% mężczyzn! Cenią go za szybkość i skuteczność działania. Pierwsze efekty działania suplementu Reprostal można zaobserwować już po zażyciu pierwszej tabletki! Reprostal działa kojąco: zmniejsza ból oraz pieczenie podczas oddawania moczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *