Prostata objawy

01Zaburzenia prostaty dopadają mężczyzn w różnym wieku. Wczesne zdiagnozowanie i wprowadzenie leczenia pozwoli Ci uniknąć powikłań i dyskomfortów. Tylko jak rozpoznać objawy leczenia?

Dolegliwości towarzyszące schorzeniom prostaty mają zazwyczaj łagodny i niegroźny charakter, ale zbyt późno zdiagnozowane przybierają na sile i sprawiają wiele bólu. Najczęściej diagnozowanym schorzeniem jest przewlekłe zapalenie prostaty.

Objawy przewlekłego zapalanie prostaty:

– ciągłe parcie na mocz (w dzień ,jak i w nocy)
– utrudnione i bolesne oddawanie moczu
– krwisty wyciek z cewki moczowej
– powracające zakażenie dróg moczowych pl_pr_packshot_biale_4-jpg
– powiększony gruczoł krokowy
– wrażenie niepełnego opróżnienia pęcherza
– ból podczas wytrysku
– popuszczanie moczu po zakończonej toalecie

Podstawą leczenia przewlekłego zapalenia prostaty jest  farmakoterapia. Polega na podawaniu leków w formie doustnej. W pierwszej fazie choroby pomocne okazać się mogą preparaty ziołowe dostępne bez recepty. Jednym z najlepszych jest Reprostal – tabletki ziołowe na prostatę. Stosowane w celu załagodzenia objawów  przewlekłego zapalenia prostaty. W składzie zawierają wyciągi roślinne oraz kompleks witamin i minerałów. Reprostal wykazuje natychmiastowe działanie blokujące aktywność hormonów odpowiedzialnych za wzrost prostaty. Łagodzi, ból, świąd i pieczenie. Przynosi natychmiastową ulgę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *